List do darczyńców – Prośba o wsparcie rzeczowe

PROŚBA O WSPARCIE RZECZOWE W ORGANIZACJI
XV CHARYTATYWNEGO TURNIEJU GOLFOWEGO O PUCHAR KOLIBRA
i PIKNIKU RODZINNEGO w ROYAL KRAKÓW GOLF & COUNTRY CLUB

Fundacja Medycyny Regeneracyjnej Dar Nadziei oraz Royal Kraków Golf & Country Club zwracają się z uprzejma prośbą o wsparcie XV charytatywnego Turnieju Golfowego o Puchar Kolibra, który odbędzie się na polu golfowym Royal Kraków Golf & Country Club w Ochmanowie, w dniu 8 września 2018 r.

Uprzejmie prosimy o ufundowanie voucherów, które będą stanowić nagrody dla uczestników turnieju. Dochód z imprezy oraz z przeprowadzonej aukcji umożliwi realizację terapii eksperymentalnej, którą Fundacja Medycyny Regeneracyjnej Dar Nadziei wspiera od wielu lat. Fundacja Medycyny Regeneracyjnej Dar Nadziei istnieje od 2013 roku i zrodziła się z potrzeby serca oraz chęci niesienia pomocy pacjentom dotkniętym nieuleczalnymi, ciężkimi schorzeniami układu nerwowego, przy wykorzystaniu innowacyjnej terapii mezenchymalnymi komórkami macierzystymi, jak również, jako kontynuacja działalności Fundacji Ośrodka Transplantacji Dar Nadziei.

Od roku 2005 Zakład Transplantologii UJ CM pod kierownictwem Prof. Marcina Majki współpracuje z Klinika Neurochirurgii Dziecięcej IPUJCM w zakresie terapii eksperymentalnej w urazach rdzenia kręgowego i terapii skutków okołoporodowego niedotlenienia, niedokrwienia, zmian krwotocznych oraz uszkodzeń Ośrodkowego Układu Nerwowego o podłożu immunologicznym i zapalnym doznanych w okresie noworodkowym i niemowlęcym.

Turniej odbędzie się 8 września 2018 r. na polu golfowym Royal Kraków Golf & Country Club w Ochmanowie. Program imprezy obejmuje przeprowadzenie turnieju golfa dla graczy z całej Polski i zza granicy oraz piknik charytatywny wraz z aukcją dzieł sztuki oraz loterią fantową. Zachęcamy do udziału w imprezie nie tylko golfistów, ale również rodziny z dziećmi, a także osoby, które chcą rozpocząć swoją przygodę z golfem.

Z wyrazami wdzięczności za otwartość i pomoc

Tomasz Kijowski
Fundacja Medycyny Regeneracyjnej„Dar Nadziei”
Sułów 188, 32-020 Wieliczka
tel. +48 607 068 482
tjkijowski@gmail.com

Lilianna Kula
Royal Kraków Golf & Country Club
Ochmanów 124, 32-003 Podłęże
tel: +48 12 281 91 70
rkgc@krakowgolf.pl

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close